пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Електронна звітність – економія часу та коштів

Сьогодні підприємцю або бухгалтеру підприємства вже не обов’язково для подання звітності їхати до контролюючих органів та довго стояти у чергах. Адже звіти можна відправляти по електронній пошті, не відходячи від комп’ютера.

У відомстві ДФС звернули увагу на те, що зникає необхідність і в придбанні самих бланків звітності. Перехід на електронну систему звітності також дає багато нових можливостей платникам. Наприклад, це і автоматичний розрахунок підсумкових або розрахункових рядків звітності, який зводить до мінімуму арифметичні помилки, і своєчасне оновлення програмного забезпечення при введенні нових звітних форм. Тож, з упевненістю можна сказати, що електронна звітність заощаджує час та кошти платників податків.

Податківці розповіли, аби подавати звітність в електронному вигляді потрібно отримати ключ електронного цифрового підпису. Для цього необхідно особисто або через довірену особу надати до представництва Акредитованого центру сертифікації ключів заяву з пакетом документів та диск або флешку.

Добавить комментарий