пгт. Комсомольский — Официальный сайт

«Фантом» ліквідував перевалочну базу для незаконного переправлення товарів через лінію розмежування на Луганщині

У Луганській області співробітники спецпідрозділу податкової міліції «Фантом» спільно із 92 Бригадою Збройних Сил України 23 квітня 2016 року ліквідували перевалочну базу, на якій накопичувалися товари для незаконного переміщення на тимчасово окуповану територію.

Між селами Лопаскіно і Трьохізбенка був затриманий автомобіль ВАЗ-2102. Під час його огляду було виявлено партію сиру та електросвітильників орієнтовною вартістю 50 тис. грн. Окрім того, водій даного транспортного засобу мав при собі грошові кошти у сумі 230 тис. грн.

За словами водія, він мав намір переправити даний товар на човні через річку Сіверський Донець з метою подальшої реалізації на непідконтрольній Україні території. Грошові кошти планував передати спільнику, який проживає на непідконтрольній території, в якості оплати за продукцію.

Встановлено, що за місцем свого проживання чоловік, якому призначалися кошти, організував перевалочну базу, де накопичував товари і дрібними партіями переправляв на окуповану бойовиками частину Луганської області.

За результатами перевірки складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 204-3 КУАП.

Зібрані матеріали разом з грошовими коштами направлено до Головного управління Служби безпеки України у Луганській області для прийняття рішення в порядку ст.214 КПК України, в діях невстановлених осіб містяться ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-5 КК України «Фінансування тероризму».

Добавить комментарий