пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Гордість харківського футболу Олександр Горяїнов задекларував свої доходи

Сьогодні до Центральної ОДПІ м. Харкова завітав легендарний український футболіст, воротар харківського футбольного клубу «Металіст» і збірної України, рекордсмен за кількістю зіграних ігор за ФК «Металіст», бронзовий призер чемпіонатів України 2007-2012  Олександр Горяїнов. Мета його візиту – виконати свій конституційний обов’язок щодо декларування доходів, отриманих протягом 2015 року.

 

Заповнюючи декларацію, Олександр зазначив, що кожен, як відповідальний громадянин своєї держави, повинен пам’ятати, що на сплачених податках тримається вся соціальна сфера – спорт, культура, освіта, медицина тощо. А спортивні досягнення безпосередньо працюють на імідж України. Тож голкіпер закликав і інших публічних людей до подібних кроків.

 

В свою чергу, заступник начальника Центральної ОДПІ м. Харкова Юрій Зайцев розповів про створення сприятливих умов для проведення цьогорічної кампанії декларування. Це і надання консультацій з приводу заповнення декларацій  та інших питань, подовжений графік роботи фахівців у вихідні дні та вечірні години, можливість надання податкової декларації он-лайн за допомогою мережі Інтернет для тих громадян, які отримали електронні ключі.

Добавить комментарий