пгт. Комсомольский — Официальный сайт

ГУ ДФС у м. Києві: офіційне повідомлення щодо обшуків в Торгово-промисловій палаті України

З метою недопущення розповсюдження недостовірної інформації повідомляємо, що слідчими слідчого управління фінансових розслідувань м. Києва розслідується кримінальне провадження відносно службових осіб Торгово-промислової палати за фактом ухилення від сплати податків на загальну суму понад 30 мільйонів гривень.

 

Неодноразові запити слідчого про надання документів фінансово-господарської діяльності службовими особами Торгово-промислової палати були проігноровані. Ухвала слідчого судді про надання первинних документів також залишена без виконання, відповідні документи підприємством не надано.

 

Оскільки підприємством ігноруються законні вимоги слідчого з надання документів, з метою встановлення об’єктивної істини, на підставі ухвали слідчого судді, працівниками фіскальної служби проводиться обшук за адресою знаходження офісного приміщення Торгово-промислової палати.

 

Фіскальна служба м. Києва і в подальшому буде вживати заходів щодо виявлення фактів ухилення від сплати податків і притягнення винних осіб до відповідальності.

Добавить комментарий