пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Харків’яни задекларували доходів на півмільярда гривень

У фіскальній службі Харківської області повідомили, що загалом, з початку року,   громадянами вже надано майже 11 тис. декларацій про майновий стан і доходи на суму 565,2 млн.грн. Найактивніше декларували свої статки жителі Лозівського, Ізюмського, Московського та Київського районів м. Харкова.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначених громадянами до сплати самостійно у 2016 році, становить 24,6 млн.грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 7,1 млн.грн. Також, за даними декларацій, громадянами задекларовано до сплати 4,0 млн.грн. військового збору.

Є на Харківщині і мільйонери. За оперативними даними  ГУ ДФС у Харківській області доходи у сумі, що перевищує 1 млн. грн., у 2015 році отримав 31 громадянин.

Загальна сума задекларованого ними доходу становить 169,3 млн.грн. Сума податку на доходи фізичних осіб, яку «мільйонери» самостійно визначили до сплати до бюджету – 1,5  млн.грн., військового збору – 0,2 млн.грн.

Користуються мешканці Харківщини і правом на отримання податкової знижки. З початку деклараційної кампанії вже майже 1,4 тис. осіб скористалися таким правом.  Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, – 2,0 млн.грн.

 

ГУ ДФС у Харківській області

Добавить комментарий