пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Харківські податківці консультують починаючих підприємців

Як  зареєструвати власну справу, яку систему оподаткування обрати, які податки потрібно сплачувати — ці та інші не менш важливі для новачків –бізнесменів питання, розглядалися під час чергової зустрічі фахівців ГУ ДФС у Харківській області з громадянами, які обрали для себе «шлях підприємця».

 

Захід відбувся в Консалтинговому центрі при Харківській обласній службі зайнятості та проходив у формі індивідуальних консультацій. Тож майбутні платники податків мали можливість поставити запитання фахівцю та отримати відповідь, як-то кажуть одразу, у режимі он-лайн.

 

Спілкуючись із відвідувачами, співробітники відділу комунікацій детально розповіли їм про норми Податкового кодексу, які стосуються спрощеної системи оподаткування для підприємців-фізичних осіб, зокрема, умови та строки переходу на спрощену систему оподаткування, ставки єдиного податку та порядок ведення обліку, а також терміни  подання звітності.

 

Активно громадяни цікавились і можливістю наданням звітності в електронному вигляді, особливо актуальним в сьогоднішніх умовах загальної комп’ютеризації. Тож  податківці розповіли їм про сучасні  електронні сервіси, які пропонує  фіскальна служба.

 

Крім того, з огляду на те, що наразі в Україні триває кампанія декларування, фахівці нагадали майбутнім підприємцям про її ньюанси та розповіли, які саме доходи підлягають декларуванню. Також була акцентована увага на новій формі майнової декларації та відзначено, що надати її можна у Центрі обслуговування платників за місцем реєстрації.

 

Наприкінці заходу фахівці висловили сподівання, що скориставшись рекомендаціями, громадяни зможуть не лише успішно реалізувати себе, як підприємці, але й принести користь і країні, і своєму регіону — створюватимуть нові робочі місця та сплачуватимуть податки до бюджету.

 

ГУ ДФС у Харківській області

Добавить комментарий