пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Харківські податківці на Масничному ярмарку розповідали про декларування

Масниця, або Колодій, – традиційне українське свято, що збереглося до наших часів. Це веселі проводи зими, осяяні радісним очікуванням близького тепла, весняного оновлення природи — одне з найулюбленіших свят харків’ян.

 

Святкування Масниці збігається з Кампанією декларування доходів громадян, одержаних у 2015 році. Тож фахівці ГУ ДФС у Харківській області вирішили цього року провести незвичну акцію, присвячену обом цим подіям.

 

На площі Свободи, одній з найбільших у Європі, де і проводився масничний ярмарок, податківці розповідали харків’янам в яких випадках потрібно подавати декларацію, які доходи підлягають декларуванню, про можливість отримання податкової знижки. Також фахівці відділу комунікацій розповіли громадянам про нову форму декларації, навіть провели невеличкий майстер-клас для найбільш допитливих відвідувачів ярмарку. А яскраві буклети та листівки стали приємним інформаційним доповненням.

 

«Я кожний рік приходжу на площу у ці святкові дні. Але цього року особливо вражена, бо поєднала відпочинок з  корисною інформацією. Тож дякую податківцям за консультації», — поділилась враженнями харків`янка Світлана.

 

ГУ ДФС у Харківській області

Добавить комментарий