пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Харківським студентам розповіли як отримати податкову знижку за навчання

Як правильно заповнити податкову декларацію, які доходи підлягають обов’язковому декларуванню та  як отримати податкову  знижку дізнавалися учні комп’ютерно  – технологічного коледжу  НТУ «ХПІ» під час зустрічі з фахівцями  ГУ ДФС  у Харківській області.

 

Захід відбувся в рамках Деклараційної кампанії – 2016, яка зараз проходить в Україні, тож і був присвячений основним аспектам її проведення.

 

Співробітники відділу комунікацій фіскальної служби розповіли студентам не тільки про те, які доходи підлягають декларуванню, тобто про зобов’язання громадянина, але й проінформували їх про права, які мають платники. Це передусім реалізація права на податкову знижку. З огляду на категорію слухачів, податківці детально розповіли про отримання компенсації вартості здобуття освіти.

 

Учнів проінформували, які саме документи потрібно надати до податкової інспекції та відзначили, що у цьому випадку  податкову декларацію можна надати упродовж всього року. Декларації надаються громадянами до Центрів обслуговування платників  за місцем реєстрації. В той же час, як підкреслили фахівці, у  разі, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного року, таке право на наступні  роки не переноситься.

 

Наприкінці заходу деякі найсміливіші студенти навіть спробували самостійно заповнити примірники декларації, звичайно ж поки з підказками з боку гостей із фіскальної служби.

 

ГУ ДФС у Харківській області

Добавить комментарий