пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Ігор Кондро: Створено оптимальні умови для прозорої діяльності ДФС у Львівській області

«Львівська ДФС активно співпрацює з громадськістю. Так, на базі Головного управління служби працює Громадська рада, до складу якої входить близько 100 громадських організацій. Постійно проводяться слухання та круглі столи за участю представників ради», — зазначив начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро.

Він повідомив, що у будівлі ДФС також створено робочий кабінет, де постійно чергують громадські активісти. Вони мають можливість отримувати найактуальнішу інформацію щодо роботи служби та її підрозділів, а також висловлювати власні пропозиції та побажання щодо організації робочого процесу Львівської ДФС.

«Водночас, за участю представників Громадської ради проводяться заходи щодо протидії незаконному обороту підакцизних товарів. Активісти здійснюють перевірки закладів і торговельних майданчиків та передають інформацію щодо виявлених правопорушень органам ДФС у Львівській області», — повідомив  Ігор Кондро.

За словами начальника львівського відомства, найближчим часом планується створити мобільні групи за участю активістів, які будуть допомагати ДФС, а також дізнаватися про настрої громадськості та бізнесу щодо діяльності фіскальної служби на Львівщині, особливо у сільській місцевості.

«Ми намагаємося створити оптимальні умови для взаємодії з активістами, щоб зробити діяльність фіскальної служби ще прозорішою. Такий діалог дозволяє нам швидко реагувати на процеси, які відбуваються між бізнесом і фіскальними органами та швидко вирішувати наявні проблеми», — підкреслив начальник Головного управління ДФС у Львівській області.

Добавить комментарий