пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Мешканці Харківщини направили на соціальні потреби 2,1 млрд. гривень ЄСВ

Як повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області, саме таку суму єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування перерахували до бюджету підприємства і підприємці регіону з початку року. Це майже на 108 млн. гривень перевищило індикативний показник.

При цьому, лише за квітень платники Харківського регіону сплатили на рахунки Держказначейства 579,5 млн. грн. ЄСВ.

Майже 30% від квітневих надходжень ЄСВ (близько 155 млн. гривень) забезпечили бюджетні організації регіону. Водночас, відрахування від підприємців – фізичних осіб склали близько 40 мільйонів гривень. Решта коштів надійшла від інших юридичних осіб.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року роботодавці нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам у розмірі 22 відсотки до визначеної бази нарахування єдиного внеску. Крім того, відтепер ЄСВ із заробітної плати (доходу) працівників (3,6%) не утримується.

Такі зміни внесені Законом України від 24 грудня 2015 р. № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».

Добавить комментарий