пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Мешканці Харківщини направили на соціальні потреби більше 1 млрд. гривень ЄСВ

Як повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області, саме таку суму єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування перерахували до бюджету підприємства і підприємці регіону з початку року.  Це майже на 68 млн. гривень перевищило індикативний показник.

 

При цьому, лише за лютий платники єдиного внеску Харківського регіону сплатили на рахунки Держказначейства 499 млн. грн. ЄСВ.

 

Майже 30 % від загальних надходжень ЄСВ (близько 310 млн. гривень) забезпечили бюджетні організації регіону. Водночас, відрахування від підприємців – фізичних осіб склали близько 75 мільйонів гривень. Решта коштів надійшла від інших юридичних осіб.

 

Як зазначають у відомстві, з метою стабільної  сплати єдиного соціального внеску та якісного обслуговування платників,  фіскальна служба  пропонує цілий комплекс сучасних електронних сервісів.

 

Платники можуть подавати звітність в електронному вигляді. Для цього необхідно отримати безоплатний електронний ключ. Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платників податків, так і для органів ДФС. Така звітність не потребує дублювання на паперових носіях та їх зберігання.

 

Варто відзначити, що наразі на Харківщині щомісячно подають звіти та сплачують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування близько 40 тисяч платників. Майже  95% страхувальників області щомісячно подають звітність з ЄСВ засобами електронного зв’язку.

 

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року роботодавці нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам у розмірі 22 відсотки до визначеної бази нарахування єдиного внеску. Крім того, відтепер ЄСВ із заробітної плати (доходу) працівників (3,6%) не утримується.

 

Такі зміни внесені Законом України від 24 грудня 2015 р. № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».

 

ГУ ДФС у Харківській області

Добавить комментарий