пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Митницями ДФС до правоохоронних органів направлено 480 повідомлень про виявлення ознак кримінальних правопорушень

«Митницями ДФС постійно проводиться он-лайн моніторинг найбільш ризикових зовнішньоекономічних операцій та потоків. Найбільш розповсюдженими чинниками, що негативно впливають на сплату митних платежів, є ввезення так званих «товарів прикриття», недостовірне декларування вагових та якісних показників, а також заниження митної вартості.  Завдяки такому аналізу, тільки з початку року митницями ДФС порушено понад 7 тис. справ про порушення митних правил на 640 млн. гривень», – повідомив заступник директора департаменту – начальник відділу взаємної адміністративної допомоги Департаменту боротьби з митними правопорушеннями ДФС Олексій Сівірін.

За його словами, у майже 3 тис. з цих порушених справ вилучено предмети правопорушень на суму 189 млн. грн. Зокрема, вилучено промислових товарів на суму 71,8 млн. грн., продовольчих товарів – на 11,8 млн., грн., валюти – 94 млн. грн., транспортних засобів – на 11 млн. грн.

З початку 2016 року митницями ДФС розглянуто 3396 справ про порушення митних правил та застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму понад 307,6 млн. грн. «З цієї суми вже стягнуто та перераховано до державного бюджету понад 6,9 млн. грн.», — зазначив Олексій Сівірін.

На розгляд до суду митницями ДФС передано 2847 справ про порушення митних правил на суму понад 412,5 млн. грн. За результатами розгляду справ судом прийнято рішення про конфіскацію безпосередніх предметів правопорушень на суму понад 131 млн. грн. та накладено штрафів на суму понад 117 млн. грн.

«Крім того, митницями ДФС до правоохоронних органів направлено 480 повідомлень про виявлення ознак кримінальних правопорушень», — зауважив Олексій Сівірін.

Добавить комментарий