пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Митницями ДФС порушено більше 19 тисяч справ про порушення митних правил, — Роман Насіров

«За останній рік фіскальною службою України здійснено важливі кроки для  запобігання виникненню митних правопорушень. Налагоджено співпрацю з низкою іноземних країн: здійснюється обмін інформацією з країнами ЄС у рамках проекту Twinning та з Республікою Білорусь — у рамках проекту PRINEX. Постійно проводиться аналітично-пошукова робота щодо запобігання та виявлення порушень на митниці. Автоматизована система аналізу та управління ризиками (АСАУР) здійснює оцінку ймовірності недотримання законодавства, у тому числі при визначенні митної вартості товарів», — заявив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Він зазначив, що за травень 2015 року  — квітень  2016 року шляхом здійснення заходів щодо запобігання митним правопорушенням митницями ДФС порушено більше 19 тисяч справ про порушення митних правил  на загальну суму майже 2 млрд гривень.

При цьому більше всього справ порушено у Львівській (3924), Волинський (2456), Закарпатський (2251) та Чернівецькій (1651) областях. «Тільки у цих регіонах складено більше 10 тисяч протоколів на суму близько 180 млн гривень», — зауважив очільник відомства.

Добавить комментарий