пгт. Комсомольский — Официальный сайт

На Харківщині у фіскальній службі протидіють проявам корупції

Попередити та роз’яснити. В податковій службі області вважають, що така форма роботи із своїми співробітниками, а також кандидатами на посади, є вкрай необхідною. Тож при співбесідах фахівці управління власної безпеки ГУ ДФС області розповідають про негативні наслідки корупційних проявів, як для працівників, так і для їх родин, і попереджають про відповідальність перед законом.

 

Загалом, з початку року, співробітниками УВБ проведено 76 профілактичних заходів. Це зокрема, 30 бесід та лекцій на антикорупційну тематику  та  14 інших упереджувальних заходів.  Крім того, матеріали із зазначеної тематики постійно висвітлюються в засобах масової інформації, в мережі Інтернет та на суб-сайті «Територіальні органи фіскальної служби Харківської області».

 

Проводять у фіскальному відомстві і службові перевірки. З початку року проведено 43 таких перевірки. З них 35 відбулися за зверненнями фізичних та юридичних осіб. Решту здійснено працівниками управління власної безпеки на підставі отриманої оперативної інформації.

 

За результатами проведених службових перевірок та розслідувань інформація підтвердилась у 12 випадках (за  зверненнями громадян і юридичних осіб). На адресу правоохоронних органів направлено 14  матеріалів.

 

Керівникам районних підрозділів Харківської області направлено 13 подань про вжиття заходів реагування щодо усунення причин та умов, які сприяли вчиненню виявлених порушень. Також протягом вказаного періоду  відносно посадових осіб розпочато 3 кримінальних провадження.

 

В  ГУ ДФС області нагадують, що в Державній фіскальній службі України діє інтерактивний антикорупційний сервіс «Пульс». На телефон якого  — (044) 284-00-07 — можна  цілодобово повідомляти про неправомірні дії або бездіяльність працівників відомства.

 

ГУ ДФС у Харківській області

Добавить комментарий