пгт. Комсомольский — Официальный сайт

На Харківщині відносно співробітників фіскальної служби проведено 81 службову перевірку

Як повідомили в Управлінні внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Харківській області, перевірки пов’язані із службовою діяльністю підрозділів Харківської області та проведені протягом січня-квітня 2016 року. З них 58 перевірок відбулося за зверненнями громадян та юридичних осіб.

За результатами перевірок та розслідувань інформація підтвердилась у 20 випадках, у тому числі, 18 – за зверненнями громадян і юридичних осіб.

Керівникам районних підрозділів Харківської області направлено 26 подань про вжиття заходів реагування щодо усунення причин та умов, які сприяли вчиненню виявлених порушень, 18 працівників притягнуто до відповідальності.

Також направлено 39 матеріалів на адресу прокуратури Харківської області для прийняття остаточного рішення.

Крім того, протягом січня-квітня поточного року відносно посадових осіб розпочато 11 кримінальних  проваджень.

Але у  фіскальній службі відзначають, що крім перевірок, одним з пріоритетних напрямків роботи фахівців підрозділу внутрішньої безпеки області залишається упереджувальна та роз’яснювальна робота серед працівників, а також кандидатів на заміщення вакантних посад.

Нагадаємо, що в Державній фіскальній службі України діє інтерактивний антикорупційний сервіс «Пульс». На телефон якого  — (044) 284-00-07 — можна  цілодобово повідомляти про неправомірні дії або бездіяльність працівників відомства.

Співробітники ДФС не тільки приймають звернення, але й потім повідомляють заявника про результати перевірки та вжиті заходи.

 

ГУ ДФС у Харківській області

Добавить комментарий