пгт. Комсомольский — Официальный сайт

На Херсонщині вилучено фальсифікований алкоголь та обладнання для його виробництва на 5,9 млн. гривень

Співробітниками податкової міліції Херсонської області в ході проведення операції «Акциз-2016» та супроводження кримінального провадження, зареєстрованого за ст.204 КК України, в м. Каховка було викрито діяльність підпільного цеху з незаконного виробництва лікеро-горілчаних напоїв.

Як з’ясувалося, фігуранти провадження виготовляли різноманітні фальсифіковані алкогольні напої з використанням спирту з додаванням ароматизаторів „Карамель”, „Коньяк” та барвників. Коньячні вироби фальсифікувались під торгівельні марки заводів-виробників Республіки Молдови із використанням відповідної фірмової фурнітури.

Реалізація фальсифікату здійснювалась у „beg-in-box” об’ємом 5 та 10 літрів через мережу реалізаторів на території Херсонської області та всієї України. Використовувалися також відомі служби доставки.

У ході проведених заходів здійснено 15 обшуків в місцях, де виготовлялась, накопичувалась та реалізовувалась незаконно виготовлена алкогольна продукція. За результатами заходів вилучено 22 тис. літрів (2,2 тис. дал) рідини з характерним запахом спирту, 1,8 тис. літрів (188,5 дал) готової коньячної продукції, 8,6 тис. літрів (866,9 дал) готової горілчаної продукції, обладнання та фурнітура для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв (орієнтовною вартістю 700 тис. грн.), автомобіль та мобільні телефони на суму 524 тис. грн. загальною орієнтовною вартістю 5,9 млн. гривень.

Слідчі дії тривають

Добавить комментарий