пгт. Комсомольский — Официальный сайт

На Київщині припинено діяльність конверт-центру, через рахунки якого проконвертовано 52 млн. гривень

Податковою міліцією Київської області спільно зі співробітниками прокуратури області під час проведення заходів по кримінальному провадженню, зареєстрованому за ст.358 та ст.190 КК України, припинено діяльність конвертаційного центру.

Організувала злочинну діяльність група осіб, які без наміру здійснення статутної діяльності створили та зареєстрували низку фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності.

На розрахункові рахунки фіктивних СГД легальні підприємства перераховували безготівкові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності, надані послуги та виконані роботи. В подальшому учасники центру знімали кошти готівкою нібито для закупівлі товарно-матеріальних цінностей, але насправді передавали їх посадовим особам реального сектору економіки, за винятком 10-12% за конвертацію.

Орієнтовний обіг проконвертованих коштів за 2015-2016 рік через розрахункові рахунки, відкриті в філії комерційного банку, склав понад 52 млн. гривень, сума сформованого ризикового податкового кредиту з ПДВ складає 8,7 млн. гривень.

У ході проведених обшуків в офісних приміщеннях, за місцями проживання та в автомобілях фігурантів вилучено 1,1 тис. доларів США і 81,9 тис. гривень готівкою, 21 печатку підприємств, 6 одиниць комп’ютерної техніки, 7 мобільних телефонів та тіньову документацію, що підтверджує протиправну діяльність.

Накладено арешт на розрахункові рахунки із залишком коштів 620 тис. гривень.

Тривають слідчі дії.

Добавить комментарий