пгт. Комсомольский — Официальный сайт

На Львівщині внутрішньою безпекою ДФС викрито хабарника

Працівниками підрозділу внутрішньої безпеки Офісу з обслуговування великих платників податків ДФС спільно зі співробітниками УСБ України у Львівській області 28.04.2016 затримано керівника відділу організації викриття економічних злочинів оперативного управління СДПІ з ОВП м. Львові МГУ ДФС, який вимагав і одержав від представника фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду у сумі 1 тис. доларів США.

За вказаним фактом прокуратурою Львівської області розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Установлено, що податківець отримав зазначені кошти за непроведення опитування фізичної особи-підприємця під час перевірки контрагентів підприємства.

Хабарника  затримано в порядку ст. 208 КПК України та вирішується питання про обрання  запобіжного заходу.

Також за фактом скоєння корупційного правопорушення та з метою виявлення причин та умов, що йому сприяли, ДФС розглядається питання про призначення службового розслідування з відстороненням безпосередніх керівників від виконання службових обов’язків

Добавить комментарий