пгт. Комсомольский — Официальный сайт

На Закарпатті у вантажівці виявлено фальсифіковані алкогольні напої на суму 550 тис. гривень

Співробітниками податкової міліції Закарпатської області встановлено факт незаконного транспортування лікеро-горілчаних виробів. Алкогольні напої були виявлені під час огляду вантажного автомобіля «Рено Маскот», який знаходився на узбіччі дороги поблизу одного з населених пунктів Мукачівського району Закарпатської області.

Супровідних документів на товар водій надати не зміг. Загалом в автівці перевозилися горілка, розлита в бег-ін-бокси та пет-пляшки ємністю по 10 л в кількості 250 ящиків без марок акцизного податку та ідентифікуючих ознак,  а також  5 тис. пляшок ємністю по 0,5 л лікеро-горілчаних виробів з підробленими акцизними марками.

За попередніми даними, орієнтовна вартість горілчаної продукції становить 550 тис. грн., транспортного засобу – 750 тис. грн. Вантажний автомобіль та лікеро-горілчані вироби вилучені.

За фактом незаконного зберігання з метою збуту та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів зареєстроване кримінальне провадження за ст. 204 КК України.

Добавить комментарий