пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Нелегальне виробництво бензину виявили харківські податківці

Працівники податкової міліції Харківщини спільно зі співробітниками прокуратури Харківської області в рамках операції «Акциз-2016» ліквідували ще один підпільний цех, в якому протягом двох років незаконно виготовлялися бензин та дизельне пальне.

 

51-річний підприємець організував підпільний цех з виробництва та зберігання паливно-мастильних матеріалів в одній з промислових зон міста. В подальшому незаконно виготовлена продукція реалізовувалася на території Харкова та Харківської області.

 

«В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.204 Кримінального кодексу України, працівники податкової міліції Харківщини провели обшук в приміщеннях та на території виявленого підпільного цеху, — розповідає виконуючий обов’язки першого заступника начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов, — під час слідчо-оперативних заходів виявлено та вилучено 17,4 тисяч літрів паливно-мастильних матеріалів на загальну суму 907 тис. грн.».

 

Крім цього, працівники податкової міліції вилучили обладнання та ємкості, які використовувалися для виробництва та зберігання паливно-мастильних матеріалів, на загальну суму у 350 тис. грн.

 

«На теперішній час відібрано зразки рідини, яка знаходилася на території виготовлення паливно-мастильних матеріалів, для проведення експертизи, яка встановить відповідність вилученого пального нормативно-правовим документам, що регламентують діяльність у сфері обігу підакцизних товарів», — зазначає Андрій Бєжанов.

 

На теперішній час проводяться заходи щодо встановлення каналів постачання сировини та місць реалізації готової продукції, вирішується питання щодо арешту вилученого майна.

 

Наразі слідство за даним фактом триває.

Добавить комментарий