пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Обвинувальний акт відносно слідчих-хабарників направлено до суду для розгляду

У листопаді 2015 року працівниками Головного управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України спільно з працівниками Генеральної прокуратури України було затримано двох працівників слідчого управління фінансових розслідувань Міжрегіонального головного управління ДФС – Центрального офісу з обслуговування великих платників, які створювали умови для перешкоджання господарській діяльності одного з підприємств міста Києва.

Встановлено, що співробітники податкової міліції вимагали перерахувати на особистий банківський рахунок грошові кошти у сумі 230 тис. грн. за непроведення обшуків на підприємстві.

За результатами досудового розслідування стосовно співробітників податкової міліції  складено обвинувальні акти за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та направлено на розгляд до Печерського районного суду м. Києва.

За вказані протиправні дії законом передбачено кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю з конфіскацією майна.

Добавить комментарий