пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Отримати ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами можна у ЦОПах при податкових інспекціях

В ГУ ДФС у Харківській області нагадують, що ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизною групою товарів можна отримати як у Центрах обслуговування платників при державних податкових інспекціях, так й у Головному управлінні ДФС  у Харківській області.

Для отримання  ліцензії, підприємці мають надати такі документи:

— заяву;

— копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату.

Ліцензії або рішення про відмову у видачі їх заявнику видається  не пізніше  10 календарних днів від дня отримання документів.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8 000 гривень у місті, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – 500 гривень.

Щодо плати за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами:

на кожне місце торгівлі – 2 000 гривень, а на території сіл і селищ, за  винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – 250 гривень.

Ліцензія видається терміном на один рік, плата справляється щоквартально рівними частками.

Загалом, в Харківській області роздрібною торгівлею підакцизними товарами займаються  2867 суб’єктів підприємницької діяльності. У 2015 році  їм було видано 9061 ліцензія:  на алкогольні напої – 5036 шт., тютюнові вироби – 4025 шт. А від сплати  за ліцензії до бюджету надійшло майже 40 мільйонів гривень.

Добавить комментарий