пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Підприємці Харківської області ухилились від сплати понад 3,2 млн. гривень ПДФО

Податковою міліцією Харківської області в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ч. 3 ст. 212 КК України викрито підприємців, які виплачуючи своїм працівникам заробітну плату «в конвертах» і таким чином ухилилися від сплати понад 3,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.

Встановлено, що керівники охоронного підприємства виплачували зарплату своїм працівникам, розвозячи її на службових авто за адресами надання охоронних послуг. Крім того, посадові особи компанії змушували працівників підписувати заяви на прийняття на роботу без дати і оформляли накази на призначення не вказуючи її.

Згідно з документами, на підприємстві працювало 15 чоловік, проте в результаті проведених заходів з’ясувалося, що реальна чисельність співробітників компанії складає більше 100 працівників.

В результаті проведених обшуків в приміщеннях і автомобілях було виявлено та вилучено понад 260 тисяч гривень у національній та іноземній валюті, комп’ютерну техніку, 14 банківських карток, журнали в’їзду і виїзду авто, чорнові записи, відомості виплати заробітної плати з підписами про її отримання, печатки підприємств, а також два автомобіля.

До суду направлено клопотання про арешт вилученого майна. Слідчі дії тривають

Добавить комментарий