пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Податківці Харківщини приєдналися до Дня довкілля

Працівники фіскальної  служби Харківської області на чолі з керівником Миколою Рибаковим долучилися до проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Адже, як вважають податківці, робота роботою, але й потрібно навести порядок на своїх робочих місцях, щоб і працювати було приємніше, і настрій був ліпший. І взагалі відчути себе причетним до загальної справи, до якої приєдналися усі українці.

«Фізичної роботи ніколи не цурався. Навпаки, дуже приємно, коли ти сам, своїми руками щось створюєш, бачиш результати своєї роботи», — відзначає Микола Рибаков. Очільник служби узяв на себе важливий та почесний обов’язок – висадити садженці туї.  Це вічнозелене деревце, яке має дуже корисні властивості –  створює сприятливу ауру, очищує повітря, знешкоджує бактерії. «Туї живуть по 1000 років. Тож нехай вони радують і приносять користь нашим нащадкам», — підкреслив керівник служби.

Суботник об’єднав  увесь колектив і Головного управління, і районних інспекцій, тож робота кипіла.  Висаджували квіти, робили клумби, красили забори, мили вікна, прибирали сміття, наводили порядок на своїх робочих місцях.

«Це дуже корисна і красива акція. Мені приємно,  що до неї так активно приєднався усесь наш дружний колектив. І тепер в усіх куточках Харківщини буде помітний внесок і наших співробітників у благоустрій», – зазначив Микола Рибаков.

 

ГУ ДФС у Харківській області

Добавить комментарий