пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Податкова міліція припинила незаконну торгівлю тютюном та алкоголем

Працівники оперативного управління Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області в рамках операції «Акциз-2016» виявили підприємця, який здійснював незаконну торгівлю тютюновими та лікеро-горілчаними виробами. Про це розповідає перший заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов.

25-річний харків’янин налагодив продаж цигарок та горілки в одному з торгівельних павільйонів міста. Однак, працівники податкової міліції встановили, що бізнесмен вів свою діяльність, не маючи ані державної реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності, ані ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

«За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП, — зазначає Андрій Бєжанов, — зі вказаної торгівельної точки вилучено тютюнових виробів та лікеро-горілчаної продукції на загальну суму у 43,6 тис. грн.»

Співробітники податкової міліції Харківщини з метою посилення державного контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів і детінізації вказаного ринку,  постійно проводять заходи, направлені на припинення та попередження незаконної реалізації товарів акцизної групи у магазинах, з торгівельних лотків, павільйонів та автозаправочних станцій. У кожного підприємця, який займається продажем тютюнової та лікеро-горілчаної продукції, а також паливно-мастильними матеріалами, обов’язково повинні бути необхідні документи. Однак, на справі, виявляється, що не всі бізнесмени дотримуються цього правила.

Протягом 2016 року працівниками податкової міліції з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму в 9,5 млн. грн., в т.ч. ТМЦ підакцизної групи – на суму 4,8 млн. грн.

Добавить комментарий