пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Податковою міліцією Хмельниччини ліквідовано канал незаконного постачання в Україну алкогольних напоїв іноземного виробництва

Співробітниками податкової міліції Хмельницької області спільно з СБУ в ході проведення операцій «Рубіж-2016» і «Акциз-2016» та розслідування кримінальних проваджень за ст.204 КК України на підставі ухвали суду проведено 8 обшуків житлових будинків, квартир, автомобілів фігурантів провадження та орендованих ними складських приміщень.

Встановлено, що зазначені громадяни організували незаконний комерційний канал постачання на митну територію України алкогольних напоїв іноземного виробництва через пункт пропуску «Медика-Шегині». Товар постачався дрібними партіями та не проходив процедури митного оформлення.

В ході проведених заходів виявлено та вилучено чорнові записи та 107 дал горілчаних виробів, розлитих в „beg-in-box” ємністю 10 літрів, 900 дал алкогольної продукції іноземного виробництва без марок акцизного податку встановленого зразка, загальною орієнтовною вартістю 1,4 млн. грн.

Слідчі дії тривають.

Добавить комментарий