пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Понад 3,2 мільярди гривень надійшло з початку року до бюджету від Харківської митниці ДФС

Це майже на 700 мільйонів гривень більше від встановлених для митниці індикативних показників. Про це повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області.

Лише у квітні 2016 року митницею було забезпечено виконання планових показників з надходження митних платежів у сумі  817 мільйонів гривень, що на понад 170 мільйонів гривень більше від встановленого показника.

У відомстві відзначають, що Харківська митниця ДФС є однією з провідних митниць України й обіймає  місце у десятці найкрупніших як за обсягами митних оформлень, так і за кількістю пропущених через митний кордон громадян і транспортних засобів.

На сьогоднішній день в Харківській митниці ДФС для здійснення зовнішньоекономічної діяльності акредитовано близько 5,5 тисяч підприємств різних форм власності.

З метою створення комфортних умов для здійснення зовнішньоекономічної діяльності вживаються заходи для максимального прискорення та спрощення процесу митного оформлення.

Так, з початку року Харківською митницею ДФС було оформлено 29 067 митних декларацій, з них 99,3% — електронні митні декларації. В квітні 2016 року оформлено 7 985 митних декларацій. Середній час оформлення однієї декларації в цьому році скорочено на 20 %  — з 3 год. 12 хв. в 2015 році до 2 год. 33 хв. в поточному році.

Крім того, повідомили у службі, розвиваючи сервісну функцію митниці, наприкінці квітня був здійснений перехід на автоматичний розподіл декларацій між інспекторами митних постів, що, в свою чергу, дозволило створити для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності максимально прозорий механізм митного оформлення.

Добавить комментарий