пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Працівниками ДФС виявлено понад 39 тис. найманих осіб, які працювали неофіційно

З початку 2016 року органами ДФС під час перевірок суб’єктів господарювання на дотримання норм податкового законодавства порушення при виплаті заробітної плати та інших доходів встановлено в 60,5 відс. підприємців. Про це повідомив директор департаменту податків і зборів з фізичних осіб Павло Дроняк.

За його словами, за результатами перевірок підприємцям донараховано до сплати в бюджет близько 161 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та близько 36 млн. грн. єдиного внеску.

«ДФС постійно проводить заходи щодо виявлення найманих осіб, які працюють неофіційно. Від таких трудових відносин збитків зазнає не лише державний бюджет, але й сам працівник, оскільки не має соціального захисту. Вжиття практичних заходів дало змогу виявити 39 тис. найманих осіб, праця яких використовувалася роботодавцями без укладання трудових угод, а зарплата виплачувалась без відображення в обліку та сплати до бюджетів належних сум податку та єдиного внеску. За цих працівників роботодавці сплатили до бюджету понад 14 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та близько 11 млн. грн. єдиного внеску», – зазначив Павло Дроняк.

У ході проведення комплексу контрольно-перевірочних заходів виявлено понад 17 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації. До бюджету додатково сплачено понад 6 млн. грн. податків.

Завдяки спільним заходам ДФС та органів місцевої влади у поточному році рівень виплати заробітної плати своїм працівникам підвищили 5 тис. суб’єктів господарювання. Бюджет додатково отримав 4,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

Добавить комментарий