пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Про визначення податкової адреси громадян

З початку Кампанії декларування доходів громадян, одержаних у 2015 році, вже майже сім тисяч жителів Харківщини надали декларації до районних податкових інспекцій. Загальна сума добровільно задекларованих доходів склала понад 412 млн. грн. Додатково до бюджету надійде 16,1 млн. грн.

 

Нагадуємо, що Кампанія декларування — 2016 триватиме до 3 травня. У Декларації про майновий стан і доходи вказуються доходи, отримані громадянами у минулому році. При цьому, платник податків зобов’язаний самостійно  визначити свою податкову адресу, тобто податкову інспекцію, до якої подавати декларацію про майновий стан і доходи.

 

Податковою адресою платника податків – фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків в контролюючому органі.

 

При цьому, платник податків, який відповідно до норм чинного законодавства зобов’язаний (має право) надати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, але на той час проживає не за місцем реєстрації (прописки), а в іншому місці, має подати декларацію до контролюючого органу за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації згідно з паспортними даними.

 

ГУ ДФС у Харківській області

Добавить комментарий