пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Ревізора-інспектора Вінницької податкової інспекції притягнуто до кримінальної відповідальності

У жовтні минулого року працівниками управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Вінницькій області було затримано головного державного ревізора-інспектора відділу контрольно-перевірочної роботи доходів і зборів фізичних осіб управління доходів і зборів фізичних осіб Вінницької ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області, який вимагав та одержав від підприємця неправомірну вигоду.

Встановлено, що інспектор одержав неправомірну вигоду за підготовку  довідки про результати перевірки у зв’язку з припиненням підприємницької діяльності на користь суб’єкта господарської діяльності.

За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою)

За результатами розгляду матеріалів кримінального провадження Вінницьким міським судом вказаного інспектора визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначено покарання у вигляді штрафу  у розмірі 17 тис. гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у всіх органах державної влади строком на 2 роки

Добавить комментарий