пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Роман Насіров: ДФС активізувала боротьбу з митними правопорушеннями

Про боротьбу з митними правопорушеннями розповів Голова Державної Фіскальної служби України Роман Насіров на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

За його словами, у 2015 році митницями складено 17 808 протоколів про порушення митних правил на суму 1,8 млрд грн. За результатами розгляду справ накладено штрафів та конфісковано товарів на загальну суму 2,3 млрд. грн., що у 6 разів більше, ніж у 2014 році. Крім цього, виявлено 970 фактів переміщення через митний кордон України наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів з порушенням митного законодавства.

Також за 4 місяці 2016 року митницями ДФС складено 7 093 протоколів про порушення митних правил на суму майже 637 млн грн. Попереджено 767 випадків незаконного переміщення тютюнових виробів загальною вартістю майже 5 млн грн. За результатами розгляду справ накладено штрафів та конфісковано товарів на загальну суму 555 млн грн., що майже вдвічі більше, ніж за 4 місяці 2015 року.

Роман Насіров наголосив, що такі показники є результатом ефективної боротьби з корупцією,  контрабандою, незаконним переміщенням через кордон заборонених товарів та іншими правопорушеннями.

«Координації зусиль з іншими державами у цій сфері допоможе митним органам ще ефективніше здійснювати свою діяльність та виконувати покладені на них функції. Це – важливий шлях попередження і виявлення порушень митного законодавства та контролю і регулювання митних кордонів», — підкреслив очільник відомства.

Добавить комментарий