пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Роман Насіров: Подолання корупції – ключове завдання реформ в країні

«Ми розуміємо тотальну загрозу від корупції – її подолання є ключовим завданням реформ, які відбуваються в країні», — зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров на глобальному антикорупційному саміті у Лондоні, Великобританія.

«Ми хочемо бачите швидке економічне зростання нашої країни, а економіку — вільною, з мінімальним втручанням держави, але з рівними та однаково сприятливими умовами для роботи всіх підприємств», — наголосив він.

За словами Романа Насірова, одна з найважливіших цілей на найближчий рік – боротьба з корупцією в усіх напрямах, за які відповідає ДФС. Для цього, підкреслив голова відомства, потрібно докласти максимум зусиль: «Це —  найбільш принципове, важливе та складне завдання на 2016-й рік».

Водночас очільник служби запевнив, що ДФС вже показує позитивні результати. «Впроваджена система електронного адміністрування ПДВ, що дозволило виключити махінації з ПДВ та збільшити надходження податку до бюджету. Також з початку року планові показники з надходжень до бюджету перевиконані на 16 млрд гривень. До загального фонду державного бюджету надійшло 157,5 млрд грн. Таке перевиконання бюджету свідчить, що економіка почала виходити з тіні, особливо по таким податкам, як податок на додану вартість. Якщо брати, наприклад, перше півріччя минулого року, середній збір ПДВ з вироблених товарів всередині країни був на рівні 8 млрд гривень. Починаючи з липня ми почали його збільшувати».

Добавить комментарий