пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Роман Насіров: Україна співпрацює з митними органами США в сфері управління ризиками

«Активне співробітництво між митними органами України та США, в тому числі за напрямом управління ризиками, здійснюється протягом досить тривалого часу. Зокрема, ми беремо участь у реалізації таких міжнародних проектів, як Програма Держдепартаменту США з експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS) та Програма розвитку торговельного права Міністерства торгівлі США  (CLDP)», — зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров під час зустрічі з Керівником Митної та прикордонної служби США Гілом Керліковські.

За словами очільника ДФС, в рамках вищезазначених проектів та програм здійснювались навчальні візити до США з метою ознайомлення із досвідом управління ризиками у Митно-прикордонній службі США та проводились навчальні заходи на території України із залученням американських експертів.

«Також згідно з програмою EXBS, Україні надається підтримка у впровадженні Системи з націлювання по вантажах Всесвітньої митної організації (WCO CTS). Застосування даної системи направлене, зокрема, на впровадження у роботу митних органів України ключових положень Рамкових стандартів безпеки ВМО та Кіотської конвенції».

WCO CTS дозволяє митним адміністраціям отримувати, накопичувати та обробляти попередню інформацію, отриману від морських агентів, з метою здійснення завчасного (до прибуття товарів у порт на території України) аналізу та оцінки ризиків безпеки. Система спрямована на протидію незаконному переміщенню зброї та її компонентів, наркотиків, прекурсорів, їх аналогів тощо.

Добавить комментарий