пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Роман Насіров взяв участь в Українсько-Нідерландському бізнес-форумі

Голова ДФС Роман Насіров у складі Урядової делегації взяв участь у роботі Українсько-Нідерландського бізнес-форуму, який проходить у м. Гаазі (Королівство Нідерланди) 30 березня 2016 року.

Засідання форуму було присвячене можливостям і проблемам ведення бізнесу в Україні та перспективам залучення іноземних інвестицій в українську економіку.

Учасники форуму, серед яких понад 300 представників бізнесу та урядових структур двох країн, зокрема, розглянули питання міжнародного співробітництва у сферах енергоефективності та енергетики, розвитку сільського господарства та харчової промисловості.

Співпраця ДФС з Податковою і Митною адміністрацією Нідерландів здійснюється у рамках Програми співробітництва, якою передбачено сприяння митникам України через надання експертної допомоги, зокрема, пов’язаною з реалізацією Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

 

Довідково.

Співробітництво Державної податкової адміністрації України з Податковою і Митною адміністрацією Нідерландів розпочалось у 1997 році. З 1999 року воно носило постійний характер. З жовтня 2000 року по грудень 2004 року в ДПА України постійно працювали радники ПМА Нідерландів.

Добавить комментарий