пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Роман Насіров: За підтримки США в Україні реалізується Автоматизована Система Націлювання — версія «Глобал»

Митна і прикордонна охорона США є надійним партнером митних органів України. За підтримки американської сторони реалізується низка проектів, спрямованих на надання адміністративної допомоги ДФС, попередження та припинення митних правопорушень, посилення наших можливостей у протидії незаконному переміщенню товарів та контролю за ними. Про це заявив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Він повідомив, що за підтримки Програми Держдепартаменту США з експортного контролю та безпеки кордонів в Україні реалізується Автоматизована Система Націлювання – версія «Глобал» (ATS-G), яка використовується Митною та прикордонною службою США для аналізу та оцінки ризиків за попередньою інформацією про пасажирів, які переміщується через повітряні пункти пропуску. Крім того, здійснюється допомога у створенні в Україні аналогів підрозділів з протидії тероризму та контрабандній діяльності (ATCET), які функціонують у Митній та прикордонній службі США.

«З метою оцінки наявних потужностей митних та прикордонних відомств України, а також виявлення можливих проблемних питань та потреб відповідних служб нещодавно відбувся візит експертів Митної і прикордонної охорони США (CBP) до України», — зазначив очільник служби.

Також за підтримки Програми розвитку торговельного права Міністерства торгівлі США  (CLDP) у квітні цього року в м. Києві відбувся семінар з питань оцінки ризиків та пост-митного аудиту, за результатами якого підготовлено пропозиції щодо подальшого вдосконалення роботи за напрямами управління ризиками та пост-митного аудиту.

Добавить комментарий