пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Щодо ситуації навколо обшуків у м. Одеса

Підрозділами Управління активних заходів Головного оперативного управління ДФС за дорученням Генеральної прокуратури України взято участь у проведенні спецоперації щодо організованого злочинного угруповання вихідців з Південно-Східної Азії, яке діяло на території міста Одеси.
«У рамках кримінального провадження були здійснені обшуки в м. Одесі. До їх проведення за дорученням Генеральної прокуратури України були залучені співробітники підрозділів активних заходів податкової міліції ДФС для забезпечення проведення обшуку, недопущення знищення речових доказів та перешкоджанню здійсненню слідчих дій, подоланню перешкод та опору під час проникнення до приміщень, у яких проводиться обшук, а також для забезпечення безпеки учасників процесуальної дії», — зазначив Перший заступник Голови ДФС Сергій Білан.
За його словами, під час проведення слідчих дій на працівників податкової міліції здійснено збройний напад із застосуванням вогнепальної зброї та травматичних засобів. Пострілами осіб, які чинили збройний опір, пошкоджено службовий автомобіль податкової міліції.
«Генеральною прокуратурою України здійснюється подальше досудове розслідування», — зауважив Сергій Білан.

Добавить комментарий