пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Співочий талант України Олександр Кварта закликає харків’ян декларувати доходи

«Декларування громадянами своїх доходів – є ознака цивілізованого суспільства. Надаючи декларацію та сумлінно сплачуючи податки, людина не лише виконую свій конституційний обов’язок, а й допомагає нашій країні перетворитися у справжню європейську державу», — зазначив Олександр Кварта під час свого візиту до Індустріальної ОДПІ м. Харкова ГУ ГФС у Харківській області.

 

Для багатьох Олександр Кварта це відомий співак та учасник півфіналу конкурсу «Україна має талант». Але, окрім співочої кар’єри чоловік займається волонтерством, виступає в якості спонсора дитячого будинку – інтернату та активно допомагає родинам загиблих у зоні АТО й дітям змушених переселенців.

 

Маючи активну громадянську позицію, Олександр Кварта вже не перший рік бере участь у Деклараційній кампанії та закликає громадян звітувати про свої доходи.

 

Цей рік не став виключенням. Співак завітав до податкової інспекції, поспілкувався із представниками ЗМІ та зустрівся з керівником Індустріальної ОДПІ Володимиром Борисенком.

 

Спілкуючись із співаком, очільник податкової інспекції наголосив, що людина яка поважає й любить свою країну та вважає себе справжнім патріотом, насамперед, повинна бути законослухняним громадянином своєї держави. А зараз у такий складний для країни час потрібно особливо ретельно ставитися до сплати податків, адже це посильна допомога нашій країні.

 

Володимир Борисенко розповів, що громадяни  яким необхідно або які виявили бажання задекларувати свої доходи, можуть отримати консультації й допомогу у Центрах обслуговування платників. Окрім того, всю необхідну інформацію можна дізнатися на сайті ГУ ДФС у Харківській області.

Добавить комментарий