пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Співробітники фіскальної служби Харківщини консультують майбутніх підприємців

Фахівці ГУ ДФС у Харківській області продовжують роботу з роз’яснення громадянам нюансів податкового законодавства. На цей раз вони завітали до Консалтингового центру при Харківській обласній службі зайнятості, де провели індивідуальні консультації для тих, хто вирішив відкрити власну справу.

Це вже не перший подібний захід для такої категорії громадян. Фахівці служби відзначають, що здебільшого майбутніх підприємців цікавить як розпочати власну справу, які податки потрібно сплачувати та порядок звітування.

Тож під час сьогоднішньої зустрічі бізнесмени-початківці отримали відповіді на низку запитань стосовно алгоритму відкриття та ведення підприємницької діяльності, а також особливостей спрощеної системи. Також громадяни активно цікавились розмірами ставок єдиного податку та термінами його сплати, правильністю заповнення звітів та порядком їх надання до податкових інспекцій.

У фіскальному відомстві підкреслюють, що такі роз’яснювальні заходи дуже важливі для обох сторін. Громадяни отримують корисну інформацію, яка допоможе їм зорієнтуватись у веденні бізнесу, а податківці — законослухняних та сумлінних платників податків, які своєчасно та в повному обсязі наповнюють бюджет.

 

ГУ ДФС у Харківській області

Добавить комментарий