пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Строк дії рішення про незастосування коригувань фінансового результату

Платник податку, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку, за останній річний звітний (податковий) період не перевищує 20 млн. грн., має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), не більше одного разу протягом безперервної сукупності років, у кожному з яких виконується цей критерій щодо розміру доходу, задекларувавши про таке рішення.

Надалі така сукупність коригувань фінансового результату не застосовується (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років).

Однак як тільки за підсумками чергового звітного року дохід перевищить 20 млн. грн, платник автоматично переходить у категорію платників, що зобов’язані здійснювати коригування об’єкта оподаткування на всі податкові різниці у загальному порядку.

Таким чином, задеклароване рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування діятиме протягом часу, поки дохід підприємства не перевищить 20 млн. грн.

Добавить комментарий