пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Своєчасно сплачені податки – це шлях до підвищення добробуту країни!

В ДПІ у Зміївському районі ГУ ДФС  у Харківській області триває кампанія із декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році. Різні форми роз’яснювальної роботи використовують податківці для якнайширшого залучення громадян до декларування доходів, одержаних у минулому році.

Днями до податкового органу завітали відомі та шановні громадяни міста Змієва  та Зміївського району, які поважають і люблять свою країну і впевнені, що українці заслуговують на європейські стандарти життя, які передбачають високу культуру сплати податків.

Кожен з них підтримує гасло «Отримав прибутки – заповни декларацію!».

Своє ставлення до одного з обов’язків наших співгромадян висловив при зустрічі із заступником начальника ДПІ у Зміївському районі Тетяною Грабар,  директор Зміївського краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України, автор книги «Зміївщина-Слобожанщини перлина», «Видатні люди Зміївщини»,  збірки «Поетична Зміївщина», автор багатьох статей і публікацій, Почесний громадянин Зміївського району Саяний Михайло Іванович.

У розмові з Тетяною Грабар, Саяний Михайло Іванович  наголосив, що  саме декларування доходів – це, в першу чергу, прояв чесності, гідності та патріотизму кожного з нас.

«Закликаю усіх задекларувати свої доходи та вчасно сплачувати податки, бо це являється своєрідним джерелом позитивної самооцінки, чітким усвідомленням того, що ти вчиняєш як чесний, добропорядний громадянин. Ми зможемо змінити життя на краще, лише якщо кожен із нас продемонструє громадянську зрілість. Україна, як ніколи, потребує підтримки громадян, кожна гривня сплаченого податку може допомогти державі у нелегкий час. Отже, свідомо декларуючи доходи та сплачуючи податки, громадяни роблять свій особистий внесок у добробут своєї держави! Декларування доходів – це обов’язок кожної цивілізованої людини. Декларуючі доходи і сплачуючі податки, громадяни приносять користь рідному місту. З цього починається відродження і розвиток нашої держави, вітчизняної культури, мистецтва, медицини. Декларування своїх доходів та вчасна сплата податків є своєрідним джерелом позитивноїї самооцінки, чітким усвідомленням того, що ти успішна людина і вчиняєш як чесний, добропорядний громадянин» — зазначив Михайло Саяний.

ДПІ у Зміївському районі

 

Добавить комментарий