пгт. Комсомольский — Официальный сайт

У Черкаській області викрито міжрегіональний конвертцентр із загальним обігом понад 48 млн. грн.

Співробітниками податкової міліції у Черкаській області в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст. 27 та ст. 212 КК України, припинено діяльність «конвертаційного центру», який діяв на території м. Києва та Черкаської області. Центр було організовано групою осіб, які створили та зареєстрували на підставних осіб 22 суб`єкта господарської діяльності.

 

Схема конвертації полягала в наступному. Фіктивні підприємства формували штучний податковий кредит підприємствам реального сектору економіки, які перераховували грошові кошти за товарно-матеріальні цінності, роботи і послуги на розрахункові рахунки зазначених фіктивних підприємств та «податкових ям». У подальшому учасники групи знімали грошові кошти дрібними сумами (20-50 тис. грн.) та повертали клієнтам.

 

Загальний обіг коштів через розрахункові рахунки, відкриті у філіях комерційних банків, склав понад 48 млн. грн. Ймовірні втрати бюджету становлять близько 8 млн. грн.

 

На підставі ухвал суду м. Черкаси проведено обшуки в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів, гаражному приміщенні організатора центру та автомобілі, що використовувався у протиправній діяльності.

 

За результатами обшуків виявлено та вилучено 14 печаток, кліше, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки, втрачені паспорти, бухгалтерські документи та чорнові записи, а також автомобіль «Ауді А4».

 

На розрахункових рахунках транзитно-конвертаційних підприємств заблоковано кошти у сумі 582 тис. грн.

 

Тривають слідчі дії.

Добавить комментарий