пгт. Комсомольский — Официальный сайт

У Черкаській області викрито прибуткову оборудку благодійного фонду з продажу гуманітарної допомоги

Під час проведення операції «Рубіж-2016» співробітники податкової міліції Черкаської області спільно з працівниками Черкаської митниці викрили шахрайство з боку службових осіб одного благодійного фонду. Були виявлені численні випадки продажу гуманітарної допомоги через мережу магазинів «секонд-хенд», розташованих в Черкаській та Кіровоградській областях.

Встановлено, що благодійна організація ввозила з країн Європейського Союзу під виглядом гуманітарної допомоги одяг, що був у користуванні. Відповідно до чинного законодавства такі товари звільняються від сплати митних платежів при ввезенні на територію України. В подальшому, замість безоплатної передачі речей дитячим будинкам-інтернатам та пансіонатам громадян похилого віку, як передбачає план розподілу, директор благодійного фонду спрямував отриману гуманітарну допомогу до продажу.

Під час обшуків у місцях продажу вилучено 14 тонн привласненого керівником фонду гуманітарного одягу. Загальна вартість вилученого майна становить 1,4 млн. гривень.

За даним фактом зареєстроване кримінальне провадження за ст. 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах) КК України.

Тривають слідчі дії.

Добавить комментарий