пгт. Комсомольский — Официальный сайт

У ДФС обговорили з міжнародними донорами основні напрями співпраці

Стратегічний план реформ ДФС та стан реалізації міжнародних проектів, які здійснюються у митній сфері, обговорювалися сьогодні, 22 березня, під час робочої зустрічі Голови ДФС Романа Насірова та представників іноземних донорських організацій, серед яких – Місія Європейської Комісії з надання допомоги в питаннях кордону в Україні та Республіці Молдова (EUBAM).

 

Так, іноземним донорам було презентовано основні пріоритети роботи ДФС за функціональними напрямами, зокрема, у сфері організації митного контролю та безпеки, розвитку електронних сервісів, податкового та митного аудиту, HR-політики, обслуговування великих платників тощо. Мова йшла про вже здійснені кроки, основні досягнення, проблеми та подальші плани ДФС у цих напрямах.

 

Крім того, Роман Насіров поінформував присутніх про новації в адмініструванні податків, які набули чинності у поточному році, особливості функціонування відомства та стратегічні завдання на поточний рік.

 

Під час зустрічі іноземних представників також ознайомили з міжнародними проектами, успішна реалізація яких потребує технічної допомоги іноземних партнерів. За словами Голови ДФС впровадження цих проектів не тільки сприятиме спрощення процедур митного оформлення, але й забезпеченню охорони митного кордону.

 

Наразі актуальною проблемою є облаштування пунктів пропуску на українсько-білоруському кордоні, оснащення пунктів рентгенівськими системами для сканування вантажного автотранспорту. Крім того, потребує подальшого впровадження система інтегрованого управління кордонами,  удосконалення системи пропуску товарів та визначення механізму обміну даними про результати проведених митних оглядів, впровадження попереднього обміну  інформацією про пасажирів тощо.

 

У свою чергу, представники іноземних місій пообіцяли свою підтримку ДФС та домовилися про більш детальне обговорення щодо кожного напряму безпосередньо з відповідальними особами служби. Крім того, учасники зустрічі домовилися проводити подібні зустрічі у відкритому форматі кожні два місяці для обміну актуальною інформацією.

Добавить комментарий