пгт. Комсомольский — Официальный сайт

У «Електронного кабінету платника» понад 195 тис. користувачів

Кількість зареєстрованих користувачів оновленої версії електронного сервісу ДФС «Електронний кабінет платника» (станом на 13.05.2016) становить 195 555, переглянутих сторінок — 1 595 555.
Сьогодні користувачам «Електронного кабінету платника» (ЕКП) надано можливість:
— на безоплатній основі працювати в ЕКП в режимі 24/7/365;
— дистанційно спілкуватися з органами ДФС;
— отримувати потрібну інформацію в режимі реального часу;
— економити свій час не відвідуючи орган ДФС;
— сплатити податки (для фізичних осіб).
Найпопулярніший серед користувачів сервіс відкритої частини «Електронного кабінету платника» – інформація з реєстрів ДФС (дані про взяття на облік платників; дані реєстру платників ПДВ; дані реєстру страхувальників; дані реєстру платників єдиного податку; інформація про РРО; інформація про книги РРО; дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального; реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами).
Найпопулярніші сервіси в особистому кабінеті (закрита частина) «Електронного кабінету платника» — це Листування з ДФС, Стан розрахунків з бюджетом, СЕА ПДВ та СЕА РП.
Завдяки сервісу «Листування з ДФС» платники мають можливість направити в електронному вигляді листа до органу ДФС, після реєстрації листа в органі ДФС отримати інформацію про вхідний номер і дату, та, за результатами розгляду, отримати відповідь.
За допомогою сервісу «Стан розрахунків з бюджетом» платники можуть переглянути дані щодо розрахунків з бюджетом за останні 2 роки, сплатити податки, збори, платежі (для фізичних осіб).
Користувачі сервісів «СЕА ПДВ» та «СЕА РП» мають можливість переглянути проведені операції в системі СЕА ПДВ/СЕА РП та отримати інформацію про рух коштів на електронному рахунку.
Крім того, в Електронному кабінеті платники мають можливість надіслати запит на отримання інформації, заяву на реєстрацію платником окремих податків, отримати відповідь, зареєструвати податкові накладні та/або розрахунок коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, скористатися іншими електронними сервісами та отримати корисну інформацію.
У рамках компаній декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців фізичним особам через електронний сервіс «Електронний кабінет платника» надано можливість дізнатися про отриманні доходи та утриманні податки, а також підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб в електронному вигляді.

Добавить комментарий