пгт. Комсомольский — Официальный сайт

У Луганській області «Фантом» виявив налагоджений канал незаконного перетину лінії розмежування

Співробітники спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом» виявили в Луганській області канал незаконного перетину лінії розмежування.

 

Як з’ясувалося, в одному з магазинів, який знаходиться в окупованому Первомайську жителям окупованих територій надавалися диспетчерські послуги з перевезення їх на підконтрольну Україні територію і назад. Із цього міста людей доставляли на автомобілі до передових рубежів сепаратистів, звідки вони вже пішки йшли так званими мурашиними стежками через мінні загородження до селища «Золоте- 4», яке знаходиться вже на підконтрольній Україні території. Там, в заздалегідь обумовленому місці, їх чекав інший автомобіль, який довозив їх до Лисичанська, а потім назад.

 

Вартість послуги складала 300 гривень з людини. Зауважимо, що перевізники відмовлялися їхати, поки не збереться група не менше, ніж з чотирьох людей. Послуга повністю оплачувалася на окупованій території, тому надалі робився взаєморозрахунок з перевізниками, які діють на підконтрольній Україні території.

 

Співробітниками спецпідрозділу «Фантом» було встановлено, що вказані «таксисти» не мають ліцензій на перевезення пасажирів і не зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності.

 

У зв’язку з цим в селищі «Золоте- 4» спільно з прикордонниками була проведена спецоперація, в результаті якої було затримано 29 перевізників. Відносно порушників складені протоколи про адміністративне порушення, передбачене ст. 164 (порушення порядку здійснення господарської діяльності) КУпАП.

Добавить комментарий