пгт. Комсомольский — Официальный сайт

У Львівській області вилучено незаконно ввезених товарів на суму 3,7 млн. грн.

У Львівській області співробітники податкової міліції викрили схему незаконного ввезення на територію України товарів народного споживання за так званою «схемою піджаків».

У рамках операції «Рубіж-2016» і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків і зборів) встановлено, що через міжнародний пункт пропуску «Угринів» на мікроавтобусах по смузі «зелений коридор» ввозяться товари, які декларуються громадянами виключно для власних потреб, не пов’язаних з веденням підприємницької діяльності. При цьому використовувалися допустимі законодавством норми ввезення товару, що дозволяють не оплачувати митні платежі.

Надалі вказані товари продавалися як через мережу Інтернет, так і на ринках, і в магазинах міст Червоноград, Сокаль і Львів.

В результаті проведеного обшуку в складських приміщеннях, розташованих в Червонограді було виявлено і вилучено побутову хімію, продукти харчування, ламінат, каву, підгузники, які були ввезені на територію України без митного оформлення і сплати митних платежів.

Загальна вартість вилученого складає близько 3,7 мільйонів гривен.

Слідчі дії тривають.

Добавить комментарий