пгт. Комсомольский — Официальный сайт

У рамках проекту TWINNING розпочався семінар для митників

Сьогодні, 14 березня 2016 року, в ДФС у рамках реалізації проекту TWINNING «Підтримка Державної фіскальної служби України у розвитку елементів інтегрованого управління кордонами у митній сфері» розпочав роботу семінар, присвячений питанням впровадження статусу Уповноваженого Економічного Оператора (УЕО) та спрощенню митних процедур.

 

Експерти Федерального Міністерства фінансів Німеччини ознайомлять українських митників з процедурами, які вже працюють в ЄС та поділяться практичним досвідом щодо функціонування інституту УЕО, спрощення митно-правових процедур, процедур при здійсненні митного транзиту тощо.

 

Голова ДФС Роман Насіров привітав учасників семінару та висловив впевненість щодо готовності українських митників докласти всіх необхідних зусиль для того, щоб ефективні інструменти управління митницями, контролю та оформлення успішно запрацювали в Україні та сприяли розвитку торгівлі, підвищенню сервісу та забезпеченню надійного захисту митних кордонів держави.

 

Участь у семінарі, який триватиме протягом тижня, беруть керівники та фахівці митниць ДФС з усіх регіонів України, а також керівники  структурних підрозділів ДФС митного напряму.

Добавить комментарий