пгт. Комсомольский — Официальный сайт

В Харківському регіоні фіскальна служба та управління державної праці обговорили шляхи співпраці по легалізації трудових відносин

Засідання «круглого столу» за участю начальника Головного управління ДФС області Миколи Рибакова відбулось сьогодні у фіскальній службі.

У заході також взяли участь заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Наталія Свєтош, начальник СДПІ ОВП у м. Харкові Галина Феденко, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Сергій Благий та начальник відділу організації викриття економічних злочинів оперативного управління Юрій Кононенко. Управління Держпраці представляли — її керівник Олена Назаренко та заступник Олена Петренко.

Головною темою зустрічі стало обговорення сумісних дій фіскальної служби та управління Держпраці в напрямку легалізації трудових відносин в регіоні. Це зокрема і протидія виплаті заробітної плати в «конвертах», і проведення перевірок неоформлених працівників тощо.

Також присутні обговорили стан сплати податку на доходи фізичних осіб —  основного джерела наповнення місцевого бюджету. Адже в умовах сьогодення надходження до місцевих бюджетів він є головним джерелом виконання всіх соціальних програм, як для самих територіальних громад, так і для області в цілому.

За результатами зустрічі учасники домовилися про сумісну співпрацю та затвердили План спільних заходів.

 

ГУ ДФС у Харківській області

Добавить комментарий