пгт. Комсомольский — Официальный сайт

В Харкові власник закладу швидкого харчування практикував виплату заробітної плати в «конвертах»

Про це повідомила фіскальну службу Харківської області небайдужа громадянка. Коли ж податківці провели доперевірочний аналіз звітності вказаного суб’єкта господарювання, то з’ясували, що згідно наданої податкової декларації платника єдиного податку, він здійснював діяльність без використання праці найманих працівників. Тобто був і за повара, і за офіціанта, і за прибиральника,  напевне також і за охоронця.

Тож співробітники фіскальної служби вирішили завітати до багатогранного власника закладу у гості та перевірити все на власні очі. У залі панувала звичайна робоча атмосфера, відвідувачі вживали їжу, офіціанти у фірмових фартуках закладу метушилися, приймаючи закази та обслуговуючи гостей. І таких працівників у спецодязі виявилося більше десятка осіб. Коли  ж до власника закладу звернулися з проханням надати пояснення, або підтвердити відповідними документами присутність співробітників, він у категорічній формі відмовився та ще й персоналу заборонив спілкуватися з представниками служби.

На сьогоднішній день стосовно суворого та непривітного ресторатора   вживаються  заходи відповідно до діючого законодавства.

ГУ ДФС у Харківській області

Добавить комментарий