пгт. Комсомольский — Официальный сайт

В Києві ліквідовано конвертцентр з обігом 330 млн. грн.

У рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст. 212 Кримінального кодексу України, співробітники податкової міліції м. Києва викрили «конвертаційний центр» з обігом 330 млн. грн., який діяв на території Києва та Київської області.

В результаті проведення низки заходів встановлено незаконну діяльність групи осіб, які протягом 2015-2016 рр. через підконтрольні їм транзитні і фіктивні компанії надавали послуги з конвертації грошових коштів з безготівкової форми в готівкову, документального прикриття безтоварних операцій та незаконного формування податкового кредиту підприємствам реального сектору економіки.

Незаконний податковий кредит формувався за рахунок відображення в бухгалтерських документах фіктивних операцій із закупівлі в імпортерів та сільгоспвиробниківрибної продукції, пшениці, цукрутощо.При цьому підприємствам реального сектору економіки«реалізовували» автозапчастини, рекламні послугита ін.

З метою прикриття своєї незаконної діяльності учасники злочинної групи створили і придбали 19 транзитних і фіктивних компаній.

Загальний обсяг проконвертованих коштів склав 330 мільйонів гривень, ймовірні втрати бюджету — 45 мільйонів гривень.

В результаті проведених шести обшуків виявлено та вилучено 14 печаток, комп’ютерну техніку, чорнові записи, бухгалтерську документацію, мобільні телефони та 557 тисяч гривеньготівкою.

Окрім того, накладено арешт на 20 розрахункових рахунків 19 фіктивних підприємств в п’яти банках.

Слідчі дії тривають

Добавить комментарий